Zeyomir's Blog Bo piękniej jest wiedzieć coś o wszystkim…

21Mar/11Off
» «

GameDay 2011 – rejestracja otwarta!

Od dzisiaj można rejestrować się na tegoroczną edycję konferencji GameDay!

Rejestracja odbywa się poprzez portal codeguru.pl (linki na końcu). Udział w konferencji jest bezpłatny!

Konferencja ta dotyczy różnych aspektów tworzenia gier komputerowych i jest największym tego typu wydarzeniem w Polsce. Ze względu na mnogość tematów, w tym roku trwa 2 dni- 15 i 16 kwietnia (piątek i sobota). Odbywa się na WNoZ (tzw. Żyleta) i WIiNoM Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu. Informacje dotyczące dojazdu, zakwaterowania oraz agendy dostępne są na oficjalnej stronie.

Wydarzenie organizowane jest przez moich znajomych- Maćka Byczyńskiego (aktualny przewodniczący Koła Naukowego Informatyków UŚ) i Łukasza Strąka (aktualny Microsoft Student Partner na UŚ) przy współudziale Uniwersytetu Śląskiego i Microsoftu. Sesje prowadzą przedstawiciele firm związanych z game developingiem- m.in. The Farm 51 (współpraca przy Medal of Honor: Allied Assault, Painkiller), Nicolas Games (Afterfall), Reality Pump (Two Worlds). Dodatkowo, konferencję wspierają takie firmy jak Wacom czy Dell.

Oprócz wykładów, organizatorzy przygotowali warsztaty i konkursy z nagrodami... Jednym słowem- WARTO ;). Serdecznie zapraszam!

Linki do rejestracji:
Pierwszy dzień- konferencja
Pierwszy dzień- warsztaty Nicolas Games
Drugi dzień- konferencja
Drugi dzień- warsztaty Ether Fields

» «
Tagged as: , Komentarze
Komentarze (0) Trackbacks (0)

Przepraszam, dodawanie komentarzy zablokowane.

Trackbacks are disabled.