Zeyomir's Blog Bo piękniej jest wiedzieć coś o wszystkim…

8Sie/11Off
» «

NDC 2011 – nagrania sesji

NDC 2011 odbyło się prawie 2 miesiące temu. Nie, nie byłem tam, jak zapewne większość z Was ;). Ale dzięki organizatorom, możemy się poczuć tak, jak gdybyśmy tam byli ;). Pozwólcie więc, że podzielę się tym, co ostatnio pożera znaczną część mojego wolnego czasu...

Wszystkie sesje (a dokładniej ich nagrania ze slajdami), z każdej ze ścieżek, z każdego dnia konferencji, zostały udostępnione przez torrenta. UWAGA1: Zanim zaczniesz ściągać, zwróć uwagę, że jest to ponad 25gb ;).

Agendę konferencji można podejrzeć tutaj. Przydatne, by:

  • zdecydować co obejrzeć, a czego nie- wiadomo, wszystkie sesje pewnie były na swój sposób ciekawe, ale dla mnie np "SharePoint i PowerShell" jest średnio atrakcyjnym tematem ;). Z drugiej strony nie odrzucam "wszystkiego co związane z MS", bo pisanie jednej aplikacji równocześnie w ASP.NET MVC i Ruby On Rails może być warte obejrzenia :).
  • dowiedzieć się o czym dana sesja jest i kto ją prowadził- a wśród prelegentów znalazł się m.in. Robert Martin (tak, ten od 'Czystego kodu'... Swoją drogą, muszę się za tą książkę wziąć, bo leży na półce i się kurzy...). Jeśli chodzi o tematykę to oprócz krótkich opisów, sprawę ułatwiają swoiste 'tagi'.
  • znaleźć interesującą nas sesję wśród pobranych materiałów- są one opisane jako numer ścieżki i godzina o której sesja się zaczęła, pogrupowane w osobne foldery dla każdego dnia konferencji.

UWAGA2: Zanim zaczniesz oglądać, miej proszę na uwadze, że jest tego naprawdę dużo i naprawdę wciąga- upewnij się więc, że masz dostatecznie dużo wolnego czasu ;). Bo możesz nagle 'zniknąć' tak jak ja :P.

» «
Tagged as: , Komentarze
Komentarze (1) Trackbacks (0)
  1. Dzięki za info. Niestety przy okazji widać, jak to kuleje w Polsce, a do Norwegii nawet scottgu przyjechał.


Trackbacks are disabled.