Zeyomir's Blog Bo piękniej jest wiedzieć coś o wszystkim…

8Mar/14Off
» «

OpenCachingFun ma już >500 pobrań!

Właśnie dziś, OCFun przekroczyło magiczną (przynajmniej dla mnie) barierę 500 pobrań w sklepie Google Play. Z tych 500, 230 to aktywne instalacje. Biorąc pod uwagę dość wąskie grono odbiorców (ludzie bawiący się w geocaching, korzystający z serwisu opencaching.pl, posiadający smartfona z androidem i nieposiadający dedykowanego urządzenia do nawigacji turystycznej) oraz istnienie "znanej, lubianej i wszystkomającej" konkurencji- jest to dla mnie spory sukces.

W sumie to dopiero po publikacji ostatniej wersji, liczba pobrań zaczęła zauważalnie i regularnie rosnąć. Jakie zmiany przyniosła? Przede wszystkim doszła pełna obsługa logbooków (dodawanie logów i wysyłanie ich po połączeniu z internetem, ocenianie skrzynek, dodawanie własnych notatek etc).

Szczerze mówiąc, pisząc pierwsze linijki tej aplikacji, nie spodziewałem się, że kiedykolwiek ktokolwiek poza mną będzie z niej korzystał :). Muszę przyznać, że miło jest zobaczyć, jak bardzo się myliłem ;). Takie "wyniki" motywują do dalszej pracy nad projektem (a jeszcze bardziej motywują pozytywne komentarze i oceny w Google Play, więc jeżeli używasz OCFun to wiesz co masz zrobić 😉 ).

» «
Komentarze (0) Trackbacks (0)

Przepraszam, dodawanie komentarzy zablokowane.

Trackbacks are disabled.