Zeyomir's Blog Bo piękniej jest wiedzieć coś o wszystkim…

14Wrz/10Off
» «

Obrona

Dzisiaj, tj 14.09.2010, odbyła się obrona mojej pracy licencjackiej :). Stres był, ale jak się okazało- zupełnie niepotrzebnie :).

Podczas prezentacji oczywiście robot odmówił posłuszeństwa (złośliwość rzeczy martwych?) i jego działanie można było obejrzeć jedynie na filmie, czym komisja była wyraźnie zawiedziona. Na szczęście okazali się bardzo wyrozumiali, a pani dziekan zażyczyła sobie, że mamy robota naprawić i przynieść jej kiedyś pokazać jak jeździ ;).

Po prezentacji przyszedł czas na pytania. Te nie były ani trochę trudne:

 • Omów komunikację szeregową.
 • Omów zastosowaną w pracy komunikację przez podczerwień.
 • Omów wykorzystanie wyrażeń regularnych.

Na wszystkie pytania odpowiedziałem (pytający przerywali mi w połowie wypowiedzi mówiąc "dobrze, wystarczy, widzę, że pan wie" :( ) , po czym zostałem wyproszony za drzwi a komisja zaczęła się 'naradzać'.

Po paru minutach zostałem zaproszony ponownie na ogłoszenie wyników. Ocena jaką otrzymałem za pracę/obronę to 4.5, ocena na dyplom (czyli średnia arytmetyczna ze średniej ocen ze studiów oraz oceny za pracę) również 4.5.

Teraz pozostaje mi tylko nagiąć czasoprzestrzeń i dostać się na studia magisterskie- rejestracja jest do piątku, a nr dyplomu który jest wymagany do rejestracji dostanę... we wtorek :|. Zobaczymy co z tego wyjdzie ;).

» «
Tagged as: , , Komentarze
Komentarze (2) Trackbacks (0)
 1. Hehe widzę, że obrony u nas wszyscy mamy podobne. U mnie w aplikacji ajax się wysypał. Gratuluję uzyskania dyplomu!

  • heh dzięki 😉

   odnośnie obron- mam wrażenie, że (przynajmniej jeśli chodzi o licencjaty) to taka sztuka dla sztuki 😛

   a sposób oceniania obrony/pracy pozostaje dla mnie niepojęty 😛


Trackbacks are disabled.