Zeyomir's Blog Bo piękniej jest wiedzieć coś o wszystkim…

11Sie/11Off
» «

Google+ i gry – to już fakt

Tak, jednak to zrobili... Google+ oficjalnie zostało "wyposażone" w gry. Na razie nie wszyscy je mają, ale lada dzień pojawią się w Twoim profilu ;).

Z jednej strony zrozumiałe- bez tego stado nastolatek nie zainteresuje się Google+ (nie mówiąc już o porzuceniu "fejsunia"), a użytkownik to użytkownik. Z drugiej... Google+ sprawiało wrażenie dużo rozsądniejszej społeczności, praktycznie sami (mniej lub bardziej) "techniczni" ludzie. Rozmowy na poziomie, ciekawostki etc. Miałem nadzieję, że tak zostanie :P. Niestety (?) jest to wyraźny sygnał, że Google+ idzie w ilość ;).

Pozostaje mieć nadzieję, że

  • zgodnie z opisem na oficjalnym blogu Googla- gry nie będą w żaden sposób natarczywe
  • cel powiększenia bazy użytkowników i zainteresowania serwisem "zwykłych ludzi" zostanie osiągnięty (bez tego serwis padnie...)
  • dzięki kręgom- negatywne skutki osiągnięcia tego celu nie będą zbyt odczuwalne ;).

Swoją drogą, ciekawe czy skończy się na grach czy też będziemy świadkami wysypu tworzonych przez społeczność "aplikacji" typu 'uderz znajomego poduszką' albo 'którą postacią z Ulicy Sezamkowej jesteś?'...

P.S.: myślicie, że facebook ma patent na "przeglądarkowe gry społecznościowe" lub coś z tym związanego :P?

» «
Komentarze (1) Trackbacks (0)
  1. sprawdziłem, działa 😛 ale jak na fb nie gram to i pewnie tu nie będę 😛
    zobaczymy jak będzie ze spamem, niestety takie rzeczy jak gry są potrzebne żeby wygrać z fb z drugiej strony zawsze możemy zrobić własną i czerpać kasę z tego 😀


Trackbacks are disabled.