Zeyomir's Blog Bo piękniej jest wiedzieć coś o wszystkim…

20Gru/13Off

Android i maven w jednym stali domu- część 2

Ok, w poprzedniej części powiedzieliśmy sobie jak zainstalować i skonfigurować mavena, wgraliśmy wszystkie wersje androida do lokalnego repo oraz dodaliśmy mavena do naszego androidowego projektu. W tym wpisie postaram się pokazać "po co nam to wszystko było". 

Tagged as: , Czytaj dalej
3Gru/13Off

Android i maven w jednym stali domu- podstawy

Pisanie aplikacji na androida jest dość łatwe i przyjemne. Przynajmniej do czasu kiedy trzeba dołączyć zewnętrzną bibliotekę... a potem kolejną... i kolejną... a potem jeszcze przekazać taki projekt innym programistom.

Tagged as: , Czytaj dalej
27Cze/13Off

OpenCachingFun- teraz z kompasem ;)

Dziś została wydana nowa wersja OCFun (0.6.1.0).

11Kwi/13Off

OpenCachingFun teraz naprawdę „open”

Miło mi ogłosić, że od kilku dni kod OpenCachingFun można znaleźć na GitHubie pod adresem https://github.com/zeyomir/OpenCachingFun :). Długo zwlekałem z tą decyzją, no ale w końcu jest :). Kod dostępny jest na licencji GPLv3. Mam nadzieję, że znajdzie się parę osób chętnych do pomocy i prace nad kolejnymi ficzerami nie będą trwały już tak długo, sama aplikacja zyska na jakości, a my wszyscy się czegoś nowego przy okazji nauczymy :).

Z innych ogłoszeń: "gdzieś" w maju można się spodziewać OCFun na google play :).

3Lut/12Off

Przedstawiam OpenCachingFun

Na wstępie przepraszam za 'małą' przerwę w pisaniu, ale to ze względu na to, że wiele się u mnie ostatnio działo. Na szczęście większość z tych rzeczy już ogarnąłem i mogę 'wrócić do życia' ;). Co takiego się działo? Cóż, o tym może bardziej szczegółowo opowiem w następnym poście ;).

Teraz, z okazji wydania nowej wersji, chciałbym przedstawić mój mały projekt jaki od pewnego czasu rozwijam.